• Brandium Residence R2 Kat6/64 Ataşehir/İstanbul
  • +90 (850) 532 8932
Finyad
?php echo get_bloginfo( 'name' ); ?>
  • Basın Bülteni
  • Genelge
  • Kurumlar
    • Bist
    • MKK
    • SPK
  • Eğitimler
  • Analizler
  • İletişim
  • Fahri Üyelik Formu

2024 Bedelsiz Hisse Senedi Dağıtımları: Yıl İçindeki Değişimler ve Performans Analizi

  • Eylül 25, 2024
  • Finyad
  • 460 Views

2024 yılı bedelsiz hisse senedi dağıtımlarını içeren bu tablo, hisse senetlerinin oranları ve kapanış fiyatları ile performansını analiz etmektedir.

2024 yılı, yatırımcılar için bedelsiz hisse senedi dağıtımları açısından önemli bir dönem olmuştur. Bedelsiz hisse senedi, mevcut yatırımcıların sahip oldukları hisseler üzerinden ek pay almasını sağlayarak, piyasalarda önemli değişimlere yol açmaktadır. Aşağıdaki tabloda, yıl boyunca gerçekleştirilen bedelsiz hisse senedi dağıtımları ile ilgili veriler bulunmaktadır. Bu veriler, yatırımcıların hisse senetlerinin performansını takip etmelerine ve bedelsiz dağıtımların etkisini analiz etmelerine yardımcı olacaktır. Yatırım kararlarınızı daha bilinçli bir şekilde şekillendirmek için bu bilgileri kullanabilirsiniz.

SenetTarihOranBedelsizB.T.KKapanışFark
IMASM19.09.202443002,993,052,0%
KMPUR18.09.2024210021,9421,62-1,5%
LKMNH18.09.2024650015,5016,999,6%
RYSAS18.09.2024430012,3011,73-4,6%
GEDIK17.09.20241,980298,026,456,39-0,9%
VKGYO16.09.20241,169516,951,541,8822,1%
ALGYO13.09.2024210021,6621,00-3,0%
BOSSA11.09.202421007,438,027,9%
VAKFN10.09.20241,75751,521,7917,8%
ADEL04.09.2024111.000,0053,6543,70-18,5%
HLGYO04.09.20241,170117,012,292,6515,7%
DYOBY28.08.2024320021,5220,48-4,8%
PEHOL28.08.202476004,573,05-33,3%
PETUN28.08.2024760012,3510,74-13,0%
PINSU28.08.202432008,047,87-2,1%
PNSUT28.08.2024760012,9310,73-17,0%
SANFM20.08.2024540019,4724,6826,8%
SARKY20.08.20241,22024,4023,42-4,0%
HEDEF19.08.202454004,193,52-16,0%
GLBMD14.08.20242,9519511,8210,38-12,2%
CCOLA13.08.2024111.000,0069,3560,45-12,8%
LIDFA13.08.20242,21203,433,10-9,6%
SASA12.08.202487005,544,44-19,9%
OSMEN09.08.202419,09981.809,9811,878,74-26,4%
YUNSA07.08.202487009,406,87-26,9%
DAPGM06.08.20246,4072540,724,576,1735,0%
TURSG06.08.20244,3047330,4712,1512,442,4%
ULUUN06.08.20243,9273292,736,906,24-9,6%
INVEO02.08.20244,1667316,6710,007,68-23,2%
KRVGD02.08.202498003,052,29-24,9%
RODRG26.07.2024430027,2420,84-23,5%
YKSLN26.07.202421009,978,13-18,5%
NTGAZ25.07.202432005,654,41-21,9%
AKSA24.07.2024121.100,0011,778,66-26,4%
RYGYO24.07.2024430012,7612,62-1,1%
TERA22.07.2024320012,2824,0896,1%
KONTR19.07.20243,230812555,7044,42-20,3%
PSGYO19.07.20242,9268192,681,911,54-19,4%
VRGYO17.07.202443004,803,32-30,8%
EKSUN10.07.20248,5714757,146,666,47-2,9%
CANTE26.06.20247,4618646,182,001,67-16,5%
JANTS31.05.20247,9325693,2533,2831,34-5,8%
ZEDUR24.05.20246,9959913,418,59-35,9%
SNICA21.05.20244,4444344,448,295,62-32,2%
GARFA14.05.2024540033,7221,22-37,1%
PGSUS14.05.20244,8876388,76204,00245,7020,4%
SEKFK09.05.2024210011,798,80-25,4%
MAKIM26.03.2024210023,4023,641,0%
MRGYO25.03.20241,14144,654,62-0,6%
MAVI19.03.2024210073,3091,7025,1%
QNBFL07.03.20248,6957769,57149,60110,40-26,2%
HKTM28.02.2024320025,8416,58-35,8%
ISCTR27.02.20242,515010,8913,5524,4%
BFREN26.02.202412,25471.125,471141,00735,00-35,6%
VBTYZ15.02.20244,535033,6628,04-16,7%
TUCLK08.02.2024650012,509,76-21,9%
BAKAB07.02.2024210044,3835,08-21,0%
KNFRT29.01.2024210010,4010,975,5%
DURDO24.01.20242,8571185,7116,6015,49-6,7%
PCILT23.01.20242,6316312,8117,7038,2%
MTRKS17.01.20241,55045,0741,98-6,9%
ASUZU15.01.2024320069,9971,101,6%

Kaynak: Fastweb Mali Analiz Pro ve Matriks

Share:

Previus Post
2024 Yılı
Next Post
Altın El

Yorum bırak

Yanıtı İptal Et

Son Haberler

  • FİNYAD Başkanı Ali Bahçuvan: Fon mağdurları için önerilerimiz karşılık buldu, şimdi sıra borsa mağdurlarının zararlarının karşılanmasında!
  • FON MAĞDURLARI İÇİN “HAKSIZ KAZANÇ HAVUZU” ÖNERİSİ
  • AYGAZ Hissesi için Hedef Fiyat 228 TL! Bilanço Değerlendirmesi: Olumlu
  • Aracı Kurum TUPRS Hissesi için Hedef Fiyat Açıkladı! “AL” Tavsiyesi Verdi!
  • %186 Kâr Artışı Açıklandı! Şirket Bilanço Detaylarını Paylaştı!
Finyad

© Copyright 2023. All Rights Reserved by Finansal Yatırımcılar Derneği

  • Eğitimler
  • Fahri Üyelik Formu
  • Analizler
  • İletişim